Wędromek

ZASADY REZERWACJI

Aby zarezerwować domek należy wybrać wolny termin z KALENDARZA – wkrótce będzie on dostępny także w zakładce na stronie Okręgu.

Następnie należy napisać na adres [email protected] (węDRDomek), zawierając w tytule słowo „Rezerwacja domku”.

W mailu należy zawrzeć (uwaga – pominięcie którejkolwiek z tych informacji skutkuje brakiem rezerwacji domku):

• termin, w jakim chciałbyś skorzystać z domku (dzień, dokładne godziny wydarzenia),
  • imię i nazwisko, adres mailowy osoby koordynującej wydarzenie i telefon kontaktowy (służące między innymi do przekazania klucza),
  • nazwę wydarzenia,  dla jakiego środowiska będzie to wydarzenie,
  • krótki opis co to za wydarzenie, ile osób przewidujecie i jaką część domku będziecie wykorzystywać.

Po stronie korzystającego leży zatroszczenie się o odebranie klucza z Biura Okręgu w czasie godzin pracy (ul. Ursynowska 36/38).

Po akcji należy dostarczyć go z powrotem do Biura Okręgu w terminie 5 dni od daty zakończenia wydarzenia.W domku włączony jest alarm – informacje o jego rozbrojeniu przekazujemy odpowiednio użytkującym.

Korzystając z domku należy zapoznać się z obowiązującymi w domku zasadami. Domek dzielimy z Fundacją. Brak przestrzegania zasad może skutkować ograniczeniem organizacji wydarzeń w Domku.

Najważniejsze zasady:

• należy wyrzucić śmieci z łazienki i kuchni (wiata naprzeciwko domku, po drugiej stronie ulicy)
  • proszę zostawić porządek w toalecie,
  • w razie potrzeby i nieporządku po wydarzeniu – należy zamieść podłogę lub/i ją umyć,
  • upewnić się, że nie zostały żadne rzeczy/materiały,
  • zgasić światła i wyłączyć grzejniki elektryczne (!) (w zimę przełączyć grzejniki na śnieżynkę).

W razie bezpośredniego polecenia od koordynatora domku należy ponadto:

• uzupełnić zapasy środków czystości lub kawy/herbaty
  • wykonać służbę na rzecz domku (np. porąbanie drewna)

W przypadku zepsucia danego przedmiotu/zastania nieakceptowalnego nieporządku lub innych wątpliwych przypadków dotyczących stanu domku – proszę o bezpośredni kontakt ze mną.

Uwaga nt. parkowania!
Od 1 października 2021 obowiązuje zakaz wjazdu i parkowania samochodów na Osiedle Jazdów bez identyfikatora. Jest to spowodowane ogromną presją samochodów na osiedle, m.in. po zlikwidowaniu parkingu przed Sejmem oraz wzrostem aktywności organizacji działających na Jazdowie. W przypadku konieczności przyjazdu samochodem i skorzystania z identyfikatora – proszę kontaktować się bezpośrednio z koordynatorem.