vice-przewodniczący Komisji Instruktorskiej ds. Mediacji

hm. Kajetan Kapuściński – vice-przewodniczący Komisji Instruktorskiej ds. Mediacji
kajetan.kapuscinski@zhr.pl
Swoją przygodę z harcerstwem rozpoczął we wrześniu 2004 roku. Przez niemal 5 lat pełnił funkcję drużynowego 16WDH “Sulima”, a następnie przez niemal kolejne cztery Szczepowego 16WDHiGZ. Wielokrotnie tworzył kursy instruktorskie na różnych poziomach (Ferajna, Agricola, HD, KKK1/2). Pełnił służbę na funkcji Szefa Mazowieckiej Szkoły Instruktorów przez dwie kadencje doglądając w tym czasie kształcenia na Mazowszu. Równolegle zaangażowany w prace Głównej Kwatery – prowadzi projekt reformy sprawności Organizacji Harcerzy. Aktualnie pełni rolę mediatora w KI i w razie potrzeby pomaga instruktorom dojść do porozumienia i wzajemnego zrozumienia swoich potrzeb. Tworzy gry komputerowe i filmy, a najchętniej porusza się na rowerze. Marzy mu się uproszczenie wszystkich narzędzi metodycznych.