Majstersztyk

Jeżeli czytasz te słowa, jest to niezawodny znak, że pragniesz dołączyć do grona śmiałków, którzy swe umiejętności na poziom najwyższy podnieśli! Bez względu na to, czy trafiłeś tu w poszukiwaniu kursu zuch mistrzowskiego Naboje, czy może harcerskiej Agricoli – dobrze trafiłeś. Zgłaszając się na MAJSTERSZTYK gwarantujemy CI zdobycie wiedzy i umiejętności na najwyższym poziomie – zarówno w zakresie interesującej Cię metodyki, jak i ogólnych, potrzebnych w pracy z podopiecznymi. Kadrę kursu stanowią doświadczeni praktycy jak i zdolni nowicjusze, których innowacyjne rozwiązania pozwolą wam osiągnąć mistrzostwo w pracy z jednostką.

TERMIN KURSU:

08 czerwca – zbiórka przedkursowa (przewidujemy, że potrwa do 10 godzin)

16 – 31 sierpnia (wyjazd 16 rano, powrót 31 w godzinach wieczornych)

KOSZT:

wstępnie będzie to około 600 zł.
(Kwota jest bardzo przybliżona – w zależności od dostępnych dofinansowań, formuły kursu i wielu innych czynników. Zrobimy jednak wszystko, aby jej nie przekroczyć.)

DLA KOGO?
Kurs kierowany jest do wszystkich harcerzy chcących działać z jednostką na funkcji przybocznego i drużynowego.
W trakcie kursu powinieneś mieć otwartą próbę na stopień HO.

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

(na jej wypełnienie czekamy do 31 Marca 2019 roku)

PYTANIA kieruj na adres: kursmajstersztyk@gmail.com