Komisja Instruktorska

12.09.2018 zuchy/harcerze/wędrownicy
19.09.2018 zuchy/harcerze
25.09.2018 harcerze

kontakt: ki-maz@zhr.pl. Zgłoszeń inną drogą nie przyjmujemy. Na maile odpowiadamy w ciągu 7 dni.

Przydatne pliki

Pytania i odpowiedzi:

1. Co potrzeba by stanąć na otwarcie ?
  • Dobrych chęci, opiekuna i ułożonej próby. Uzupełnioną kartę próby instruktorskiej wraz z kartą próby  zdobywanego stopnia harcerskiego prześlij na 7 dni przed terminem na wyznaczony adres.

2. Kto może być opiekunem próby?

• Szczegóły w wytycznych. Opiekunem próby pwd powinien być podharcmistrz, opiekunem phm, podharcmistrz przynajmniej z otwartą próbą na harcmistrza. Wyjątkiem jest sytuacja drużynowy opiekun i przyboczny kandydat.

3. Co trzeba mieć by stanąć na zamknięcie?

• Przeczytane wszystkie lektury, wykonane wszystkie zadania, spisany raport (zawierający mierniki oraz materiały potwierdzające) w jednym pliku. Wszystko prześlij na 7 dni przed terminem na wyznaczony adres.

4. Chciałbym zmienić zadanie w próbie. Co powinienem zrobić?

• Skonsultuj się z opiekunem i wspólnie zaproponujcie zmianę. Opiszcie ją komisji mailem, a my odpowiemy

5. Mam napisać artykuł w ramach próby. Jakie powinien spełniać wymogi?

• długość tekstu musi być miedzy jedną, a trzy strony maszynopisu (od 2800 do 8400 znaków),
  • pozostałe wytyczne co do artykułów znajdziesz tutaj.